O sázení na internetu

Než začnete se sázením v on-line sázkových kanceláří jistě Vás bude zajímat proč sázet zrovna na internetu, jak jsou internerové sázkové kanceláře bezpečné a jaké budete mít výhody. Čtěte dále a dozvíte se veškeré potřebné informace.

 

Proč sázet v internetových sázkových kancelářích

 

Žádné manipulační poplatky

 

Na rozdíl od kamených sázkových kancelářích neplatíte žádné manipulační poplatky. Všechny kamenné sázkové kanceáře (Fortuna, Chance, Tipsport a další)Vás zkásnou o manipulační poplatek, který činí plných 10%. To znamená, že jim za sázku v hodnotě 100,-Kč zaplatíte 110,-Kč. V internetových sázkových kancelářích neplatíte žádné manipulační poplatky za podání sázky!

 

Vstupní bonusy a věrnostní bonusy

Všechny internetové sázkové kanceláře nabízejí tiperům zajímavé bonusy. Vstupní bonus za registaraci například Malina Sports nabízí bonus za registraci 100% až do výše 150 EUR, to znamená, že na svůj sázkařský účet vložíte tisícovku a hned máte tisícovky dvě, tohle Vám žádná kamenná sázková kancelář nedá. Internetové sázkové kaneceláře nabízí i jiné různé věrnostní bonusy např. máte narozeniny, tak můžete dostanet bonus, mimořádné bonusy atd.

 

Sázení z pohodlý domova

Sázíte v klidu, na přemýšlení jaký tip bude nejlepší máte tolik času kolik chcete. Nemusíte nikam chodit, vše si v pohodě uděláte třeba v leže na posteli.

 

Vyšší kurzy než v kamenných sázkových kanceláří

V internetových sázkových kancelářích jsou kurzy až o 25 až 30% lepší než v kamenných sázkovkách. Pro Vás to znamená větší výhru při nižších nákladech.

 

Možnost sázet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce

Sázet můžete non-stop, to znamená kdykoli. V internetových sázkových kancelářích nejsou otevírací hodiny, chcete si o půlnoci vsadit na zápas NHL, na internetu to není problém!

 

Sázky LIVE - přímé přenosy ze zápasů

Sázky LIVE jsou převratnou modifikací v sázení na internetu. V čem jsou sázky LIVE tak převratné? Sázet můžete během celého zápasu na jakýkoli výsledek, během celého zápasu se kurzy mění dle aktuálního vývoje. Vy si tak můžete na počátku zápasu vsadit na domácí a v průbšhu zápasu na hosty nebo na remízu. Můžete dokonce provádět i opakované sázky.

 

Bezpečnost sázení na internetu

 

Všechny námi doporučované internetové sázkové kanceláře patří na samotnou špičku v oblasti internetového sázení a všechy jsme je osobně prověřili. Všechny zde uváděné sázkové kanceláře pravidelně obsazují nejvyšší příčky v EGR Awards, které je považováno za nejprestižnější v rámci online gamingu.

 

Vklady a výběry peněz

 

Provádět vklady a výběry je možné několika způsoby, převodem z účtu, kartou Visa nebo MastrCard, ale úplně nejlepším způsobem je použití internetové peněženky MONEYBOOKERS.

 

MONEYBOOKERS

Moneybookers je jedna z nejznámějších internetových peněženek. Její ovládání je v českém jazyce. Výhody: mají bankovní účet v České republice a Vy tedy za převod na účet zaplatíte jen běžný poplatek. Jen jednou vložíte peníze na účet u Moneybookers a do sázkové kanceláře si převedete peníze on-line.

 

Bankovní převod

Trvá ze všech možností nejdéle, většinou 2 až 5 pracovních dnů a jsou zde při výběru největší poplatky neboť sázkové kanceláře mají většinou bankovní účet v cizině.

 

Karta Visa nebo Mastercard

Rychlý převod peněz na sázkařský účet s poplatkem 2%.

 

Naše doporučení

Jednoznačně doporučujeme založit si účet u Moneybookers a z něj provádět veškeré platby do a z Vašeho sázkařského účtu.